Którą promocję bukmacherską wybrać?

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród graczy korzystających z usług stacjonarnych totalizatorów sportowych, jak i bukmacherów oferujących zdalne zawieranie zakładów wzajemnych. Przed dokonaniem wyboru dotyczącego oferty zakładu bukmacherskiego warto przeanalizować, która firma oferuje najlepsze promocje bukmacherskie.
Według opinii ekspertów branży bukmacherskiej to właśnie atrakcyjne bonusy i promocje najskuteczniej przyciągają uwagę graczy. Legalni Bukmacherzy prześcigają się w swoich ofertach promocyjnych, proponując klientom konkurencyjne bonusy oraz promocje, które przez specjalistów określane są jako najlepsze promocje bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie - promocje i bonusy

Profesjonalne zakłady bukmacherskie poprzez swoich analityków rozpoznają wymagania rynku w celu dostosowania swojej oferty do potrzeb graczy, oferując najlepsze promocje bukmacherskie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, legalni bukmacherzy stale urozmaicają proponowane przez nich bonusy i promocje, tak aby klienci czynnie uczestniczyli w grze stacjonarnej i online. Do najpopularniejszych promocji i bonusów bukmacherskich należą, m.in.:

bonus na start

Podczas rejestracji gracz musi zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu na start. W kolejnym kroku należy dokonać przelewu na konto gracza. Wysokość bonusu jest równa wartości pierwszej wpłaty.
Bonus na start to najatrakcyjniejsza promocja wśród ofert bukmacherów umożliwiająca graczowi otrzymanie najwyższej kwoty na grę. Regulamin promocji wymaga od gracza kilkukrotnego obrotu otrzymanym bonusem (zazwyczaj 3-krotnego) przy zachowaniu wymaganego kursu całkowitego. Dopiero spełnienie warunków promocji umożliwia graczowi wypłatę wygranej na konto depozytowe. Wysokość bonusu stale rośnie i obecnie wynosi do 1200 PLN.

kupon bez ryzyka

Ta promocja bukmacherska obejmuje pierwszy zawarty kupon po dokonaniu rejestracji konta gracza. Bukmacher ubezpiecza zakład gracza, który w przypadku trafnie wytypowanych wyników otrzyma wygraną na konto depozytowe, natomiast w przypadku niepowodzenia otrzyma zwrot wkładu wniesionego do gry.
Wysokość kuponu określana jest w regulaminie promocji i wynosi do 200 PLN. Promocja dotyczy graczy online, którzy zawrą kupon pojedynczy lub akumulacyjny.

bonus za rejestrację konta

To promocja, która polega na wpisaniu kodu promocyjnego uprawniającego gracza do otrzymania bonusu. Bonus pojawia się na koncie gracza tuż po rejestracji, dzięki czemu można go od razu wykorzystać do obstawiania zakładów wzajemnych.

bonus za używanie aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie oferujące zdalną grę, coraz częściej zachęcają swoich graczy do korzystania z aplikacji mobilnych właśnie poprzez atrakcyjne promocje. W celu otrzymania bonusu należy zainstalować aplikację bukmachera, a następnie aktywować promocję poprzez właściwą zakładkę.

bonusy za grę w esporty

To akcja skupiająca wielu graczy. Polega na zawieraniu zakładów przedmeczowych, zarówno pojedynczych, jak i akumulacyjnych. Tylko najlepsi z graczy, którzy znajdą się w czołówce stawki, otrzymają bonus promocyjny.

wzięcie udziału w grze o dodatkową pulę nagród za typowanie wybranych zdarzeń - to doraźna promocja dotycząca konkretnej dyscypliny sportowej (m.in. piłki nożnej). Gracz musi spełnić wszystkie kryteria regulaminu promocji t.j. typować wskazane spotkania przez bukmachera, w konkretnej fazie rozgrywek oraz przy zachowaniu określonej stawki i kursu.

kupony tzw. bezpieczne - to oferta promująca grę LIVE. Gracz ma za zadanie wytypować wynik jednego spotkania w kuponie pojedynczym, a następnie wnieść stawkę przy zachowaniu określonego kursu, który zazwyczaj jest dosyć wysoki.

bonus za regularną grę

Bonus bukmacherski dotyczy obrotu określoną kwotą w trakcie trwania etapu promocji. Dodatkowym kryterium jest zachowanie minimalnego kursu, który ustala regulamin promocji.

cykliczny bonus za grę w esporty - promocja polega na zawarciu kuponów pojedynczych lub akumulacyjnych na esporty na łączną kwotę minimalną w czasie trwania etapu promocji.

promocja zaproś kumpla - otrzymanie bonusu przez gracza zapraszającego jest możliwe po spełnieniu warunków promocji. Osoba zaproszona musi dokonać rejestracji oraz dokonać wpłaty depozytu o określonej kwocie. W kolejnym kroku należy obrócić wpłatę wymaganą ilość razy przy zachowaniu minimalnego kursu.

bonus za grę w wybranym punkcie stacjonarnym - bonus promujący systematyczne zawieranie zakładów w punktach stacjonarnych. bonusowy kupon - gracz za obstawienie określonej ilości kuponów otrzymuje jeden kupon promocyjny za określoną kwotę.

Według specjalistów branży gier wzajemnych największą popularnością cieszą się zakłady sportowe oferujące najlepsze promocje bukmacherskie. Konkurencja wśród firm oferujących zawieranie zakładów wzajemnych stale rośnie, dlatego na rynku powstaje coraz więcej nowych bukmacherów.
Szeroki wybór promocji i bonusów wpływa na komfort gry, dlatego bukmacherzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich stałych i nowych klientów, oferują rozrywkę na najwyższym poziomie dostosowaną do potrzeb klientów.

Poniżej najlepsze promocje bukmacherskie naszym zdaniem...


Do góry